تست فنی و ایمنی جرثقیل


تست فنی و ایمنی جرثقیل

طی فرآیند تست فنی و ایمنی جرثقیل ، بازرسی دوره ای جرثقیل باید به صورت حرفه ای انجام شود تا تمامی تجهیزات و قطعات انواع جرثقیل ها که برای جابجایی اجسام و مواد درگیر هستند مورد بازرسی قرار گیرند تا ایمنی را هم برای کارفرمایان از نظر کاهش هزینه های گزاف در صورت از کار افتادگی کامل قطعات و حوادث جانی و مالی برای کارکنان به وجود آورد و یک منبع برای از بین بردن خرابی پرهزینه  قطعات جرثقیل و یا از دست دادن تولید باشد.

شرکت خدمات بازرسی جرثقیل نیک بینش کارن دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی- مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت کار می باشد و تمامی بازرسین و تکنسین های این شرکت آگاهی و دانش کامل از قوانین بازرسی جرثقیل از جمله ASNT, OSHA, SNT-TC-1A را دارا بوده و اشراف کامل به تست فنی و ایمنی جرثقیل ها در انواع مختلف دارند.

خدمات تست فنی و ایمنی جرثقیل شرکت کارن

 1. تست فنی و ایمنی جرثقیل برجی (تاور)

 2. تست فنی و ایمنی جرثقیل موبایل یا متحرک

 3.  تست فنی و ایمنی جرثقیل سقفی

 4. تست فنی و ایمنی جرثقیل دروازه ای

جرثقیل ها نقش بسیار مهمی در صنعت وعملیات عمرانی و تولیدی و در کارخانه ها، بنادر، گمرک، انبار ها برای جا به جایی قطعات و موارد و کانتینرها در گمرک دارند. جرثقیل ها در انواع مختلف سقفی، برجی و دروازه ای با توجه به نحوه کار،محل قرار گیری،ظرفیت جابجایی و … طراحی و ساخته می شوند. اما مهمترین موضوع در استفاده از جرثقیل ها, رعایت مسائل ایمنی و فنی جرثقیل می باشد. جرثقیلی که بعد از بازرسی دارای ایرادی باشد و نقص فنی در آن یافت شود باید سریعا برطرف و تعمیر شود تا از بروز حوادث جلوگیری شود.

اهمیت تست فنی و ایمنی جرثقیل

شرکت نیک بینش کارن به افزایش ایمنی و قابلیت اطمینان مشتریان با ارائه خدمات و پاسخگویی که مجموعه استانداردهای صنعت برای کیفیت را ارائه می کند می اندیشد و کیفیت و رضایت مشتریان ارزش زیادی برای این شرکت دارد. ما بی وقفه در تلاش هستیم تا برای ارائه بهترین ها با تکیه بر فرهنگ مسئولیت، اعتماد و انتظارات بالا در تست فنی و ایمنی جرثقیل و بازرسی جرثقیل پیشرو باشیم.

خدمات تست فنی و ایمنی جرثقیل

 1. تست سوپراستراکچری
 2. تست قرقره
 3. تست قلاب
 4. تست درام
 5. تست طناب سیمی
 6. تست زنجیر
 7. تست ریل
 8. تست ستون ها
 9. تست رونق
 10. تست پل ها
 11. تست آسانسور ماشین
 12. تست ترمز
 13. تست کنترل پانل
 14. تست واگن برقی
 15. تست گارد ها
 16. تست ضربه گیر
 17. تست سیمکشی
 18. تست بلوک ها
 19. تست سوئیچ های محدود کننده
 20. تست حامل ها
 21. تست چنگال
 22. بازرسی ترانسفورمر
 23. آموزش
 24. خدمات مشاوره
 25. بازرسی التراسونیک جرثقیل
 26. تست رادیوگرافی جرثقیل
 27. بازرسی مایع نافذ جرثقیل
 28. تشخیص استراحت جرثقیل

تست فنی و ایمنی جرثقیل پیشرفته

در فرآیند تست جرثقیل برخی از قطعات جرثقیل به دلیل در دسترس نبودن برای بازرسی نیاز به جداسازی قطعات دارند که خطرات و ریسک های نا معلومی را در بر دارند. شرکت نیک بینش کارن با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تکنیک های تست غیر مخرب (NDT)  برای کشف نقص نهفته یا پنهان در این قطعات استفاده می کند.

 • بازرسی محفظه دنده: ما بازرسی اجزای داخلی را با استفاده از یک آندوسکوپ و روغن تحلیل انجام می دهیم . در برخی موارد، کیس چرخ دنده جدا شده تا آزمایش های غیر مخرب بر روی اجزای داخلی آن انجام شود.
 • بازرسی کوپلینگ:  کوپلینگ ها اجزای حیاتی برای عملیات ایمن جرثقیل هستند و در برخی موارد جهت  بازرسی  نیاز به جدا شدن دارند.
 • بازرسی قلاب:  تست غیر مخرب برای کشف نقص نهفته در قلاب و استفاده می شود.
 • بازرسی مغناطیسی طناب: ما بازرسی سیم داخلی، رشته ها و هسته را که به آسانی قابل مشاهده نیستند را با استفاده از یک دستگاه الکترومغناطیسی در تست فنی و ایمنی جرثقیل انجام می دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =