صدور گواهی سلامت


صدور گواهی سلامت آسانسور-جرثقیل- لیفتراک

شرکت نیک بینش کارن دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی- مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت کار و با بیش از ده سال سابقه کار در زمینه ی بازرسی و صدور گواهی سلامت می باشد و همچنین در شرف دریافت گواهینامه  ISO17020 از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد که این استاندارد برای استفاده سازمانهای بازرسی کننده و مراجع تائید صلاحیت در نظر گرفته شده است .

شرکت کارن با بکار گیری کارشناسان مجرب و تکنیسین های کارآزموده با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با مناسب ترین قیمت آماده ارائه خدمات مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی در سطح کشور می باشد.سابقه بیش از ده سال برای این شرکت معتبر علاوه بر تجربه ی بالای کاری سیل کثیری از مشتریان راضی را به ارمغان آوره که تعداد پروژه های بالای شرکت کارن نیز گویای این مسئله است.

این شرکت در زمینه ی بازرسی آسانسور، صدور گواهی سلامت آسانسور، تست و بازرسی انواع لیفتراک، صدور گواهی سلامت لیفتراک، تست و بازرسی فنی جرثقیل، صدور گواهی سلامت جرثقیل، تست دیگ بخار، بازرسی دیگ بخار، تست مخازن تحت فشار، بازرسی جوش ، تست غیر مخرب جوش، اجرای چاه ارت و همبندی چاه ارت فعالیت کرده و تنها هدف این شرکت ارائه کار با کیفیت در سطح جهانی می باشد.

صدور گواهی سلامت آسانسور

مراحل صدور گواهی سلامت آسانسور در این شرکت طبق استاندارد های جهانی و چک لیست بازرسی آسانسور انجام می شود و بازرسی فنی انواع آسانسورهای کششی و هیدرولیکی جهت کاربرد های مسکونی و یا تجاری توسط کارشناسان خبره شرکت نیک بینش کارن انجام می شود. برای دریافت صدور گواهی سلامت آسانسور مدارک و مشخصات آسانسور و مشخصات محل نصب آسانسور (چاهک آسانسور)، چک لیست های بازرسی شده توسط کارشناس صدور گواهی سلامت آسانسور گزارش تست آسانسور، ارائه کلیه ی مدارک نزد سازمان های مورد نظر برای صدور گواهی سلامت آسانسور ضروری می باشد.شرکت نیک بینش کارن آماده پذیرش درخواست شما جهت صدور گواهی سلامت می باشد.

صدور گواهی سلامت لیفتراک

لیفتراک ها که وظیفه آنها جابجایی کالا و مواد  در خط تولید کارخانه ها و یا انبارها می باشد نیز نیازمند به دریافت صدور گواهی سلامت می باشند تا بتواند امنیت اپراتور و افراد دیگر را حفظ کرده و خسارت مالی و جانی وارد نکنند. برای دریافت صدور گواهی سلامت لیفتراک باید موارد تست و بازرسی لیفتراک طبق چک لیست بازرسی لیفتراک که توسط سازمان استاندارد ایران بر اساس معیارهای بازرسی لیفتراک جهانی تدوین شده است انجام می شود و شرکت نیک بینش کارن قادر به صدور گواهی سلامت برایی انواع لیفتراک برقی و با لیفتراک دوگانه سوز( دیزلی، برقی)، لیفتراک تلسکوپی و غیره می باشد.

صدور گواهی سلامت جرثقیل

جرثقیل ها ماشین آلات سنگینی هستند که کار عمد آنها جابجایی اجسام سنگین و با بلوک های ساختمانی می باشد در صورتی که نقص فنی در حین کار این ماشین غول آسا رخ دهد خسارات جبران ناپذیری وارد می کند به همین دلیل تست فنی جرثقیل و بازرسی جرثقیل حین خرید، حین نصب و راه اندازی و حین عملیات ضروری می باشد. شرکت کارن بازرسی جرثقیل سقفی، جرثقیل برجی با جرثقیل تاور، جرثقیل موبایل  را انجام داده و صدور گواهی سلامت جرثقیل را با بهره گیری از تکنیسین های فنی خود انجام می دهد برای درخواست صدور گواهی سلامت جرثقیل به تماس با بخش فنی یا تماس با مراجعه نمایید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما می باشند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 19 =