صدور گواهی سلامت آسانسور


صدور گواهی سلامت آسانسور

شرکت نیک بینش کارن خدمات صدور گواهی سلامت آسانسور و بالابر را برای اطمینان از ایمنی و عملکرد صحیح و یکپارچگی آسانسور صادر می نماید. در واقع صدور گواهی سلامت آسانسور این اطمینان را می دهد که آسانسور شما مطابق با نیازهای ایمنی و نظارتی روز دنیا می باشد. شخصی که بازرسی آسانسور را انجام می دهد و آسانسور را طبق چک لیست ایمنی آسانسور ارزیابی می کند باید دانش و اطلاعات فنی کافی داشته باشد تا بتواند تست آسانسور را به صورت جامع پیاده سازی کند.

صدور گواهی سلامت آسانسور نیک بینش کارن

شرکت نیک بینش کارن دارای مجوز از وزارت کار و امور اجتماعی- مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت کار صدور گواهی سلامت آسانسور را با بهره گیری از کارشناسان با سابقه این حوزه انجام می دهد. سابقه فعالیت بازرسی فنی آسانسور در این شرکت به بیش از  سال می رسد لذا تمامی بازرسی ها مطابق با استاندارد های روز دنیا و  همچنین قوانین سازمان ملی استاندارد ایران صورت می گیرد.

  1. اطمینان از ایمنی، عملکرد و یکپارچگی آسانسور و اجزاء آن
  2. صدور گواهی سلامت آسانسور بعد از اطمینان از انطباق با تمام الزامات قانونی قابل اجرا و استانداردهای ایمنی
  3. اطمینان از این که آسانسور و اجزای آن در زمان مناسب و با استانداردهایی مانندASME به طور منظم مورد بررسی، آزمایش و بازرسی قرار می گیرد
  4. تایید طراحی آسانسور با توجه به کد های بین المللی طراحی

شرکت نیک بینش کارن به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه بازرسی استاندارد آسانسور و بازرسی فنی آسانسور و همچنین صدور گواهی سلامت آسانسور خدمات قابل اعتمادی را به هموطنان عزیز ارائه می دهد زیرا پیشرفت و توسعه دانش از اهداف بزرگ این شرکت معتبر می باشد.

خدمات آسانسور و صدور گواهی سلامت آسانسور

تایید طراحی:  ارزیابی طراحی، نقشه و مشخصات در برابر کدهای قابل اجرا، استانداردها، مشخصات خرید و الزامات قانونی
تایید نوع آسانسور و بالابر:  تست و بازرسی در برابر مشخصات، کدهای، دستورالعملها و استانداردهای صنعت آسانسور و اجزاء آسانسور

بازرسی و ممیزی آسانسور و بالابر:  بررسی کامل سیستم های مکانیکی، سازه، برق و ایمنی، از جمله سیم طناب و زنجیر
تست آسانسور و بالابر: صدور گواهی سلامت آسانسور مستقل طبق عملکرد تجهیزات برای تضمین ارزش عملکرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =